Cixi Autodelen Manufactory van Wang

De verbetering van de dienst drijft te kweken zaken

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenAutobougies

Bougiedelen, Autobougie F6RTC met Koper/w16exr-u van de Gelijkedenso van de Platinaelektrode

Van goede kwaliteit Motorfietsbougies voor verkoop
Van goede kwaliteit Motorfietsbougies voor verkoop
zeer aardig product, en snelle reactie, zullen wij de hele tijd samenwerken

—— Abdulla

bezoek fabriek vorig Sep, en beslis de orde in een keer te plaatsen. De concurrerende prijs, belangrijkst is de vrij goede kwaliteit,

—— Ranny Medina F

Ik ben online Chatten Nu

Bougiedelen, Autobougie F6RTC met Koper/w16exr-u van de Gelijkedenso van de Platinaelektrode

China Bougiedelen, Autobougie F6RTC met Koper/w16exr-u van de Gelijkedenso van de Platinaelektrode leverancier

Grote Afbeelding :  Bougiedelen, Autobougie F6RTC met Koper/w16exr-u van de Gelijkedenso van de Platinaelektrode

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: AGM
Certificering: ISO9001:9002
Modelnummer: K6RTJC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 2000 stuks
Prijs: negotiation
Verpakking Details: 10pcs/box, 400pcs/ctn
Levertijd: de storting van 20days afer
Betalingscondities: T / T of Western Union
Levering vermogen: 1800000pcs/month
Gedetailleerde productomschrijving
Moersleutelgrootte: 20.8mm Buitendraad: 14*1.25mm
Draadlengte: 19 mm Materiaal: Koper
Bougie: 1earthed elektrode Seat: Pakking
GAP: 0.8 mm

duurzame 3 spelden Autobougie K7RTJC BCPR7ET FR5DTC 0242245539 voor AUDI FIAT VW.etc.

 

 

Productspecificaties

 

Draadgrootte 14mm
Hexuitdraaigrootte 20.8mm
Bereik 19mm
Seat-Type vlak
Eindtype verwijderbaar
Hittewaaier 6
Eindtype Stevig/Los
Weerstand Ja/nee
Draadhoogte 1.25mm
Merk Mej.-hofmaarschalk
Projectie Ontworpen
Het Type van grondelektrode Norm
Het Materiaal van de centrumelektrode iridium/koper/platinaelektrode
De Hoeveelheid van de grondelektrode

 

 

Eigenschap:
 
1.Equal het levenstijd aan origineel.
2.Competively lagere prijs dan originele.
3.iridium/copper/platinum de elektrode kan als eis van klanten worden gemaakt
4.We ga het certificaat over: ISO9001

 

 

Vervangingsbougies voor AGM K7RTC (NGK BPR7E):

 

Merk Model
AC Delco CR41CXLS
AC Delco R41CXLS
AC Delco R41XLS
Accel 113
Autolite 4252
Autolite 62
Autolite 63
Beck Arnley 176-5164
Beru 0002345701
Beru 14R-5DU
Beru 14R-6DU
Beru 14R5DU
Beru 2345701
Beru UX56
Beru Z 47
Beru Z 47
Beru Z27
Beru Z47
Bosch +15
Bosch 0 242 245 537
Bosch 0 242 245 552
Bosch 0 242 245 812
Bosch 0242245537
Bosch 0242245552
Bosch 0242245812
Bosch 15
Bosch W225TR30
Bosch W5DC
Bosch WR5D
Bosch WR5D+
Bosch WR5DC
Bosch WR5DC+
Bosch WR5DP
Bosch WR6DC+
Bosch WR6DP
Levendig LR14YC
Levendig LR14ZC
Kampioen N7YC
Kampioen OE008
Kampioen OE008/R04
Kampioen OE008/T10
Kampioen OE018
Kampioen OE018/R04
Kampioen OE018/T10
Kampioen RN6YC
Kampioen RN7Y
Kampioen RN7YC
Kampioen RN7YCC
Kampioen stk 339
Kampioen stk 813
Denso 3088
Denso 5307
Denso D19
Denso IW22
Denso VW22
Denso W22EPR
Denso W22epr-u
Denso W22EPRU
Denso stk 3088
Eyquem RC72LS
Eyquem RC82LS
Fiat 1L45JR
Fiat 5894585
Fiat 60800325
Fiat 7554436
Fiat 7760381
Fiat 7772515
Fiat 7FYSR
Fiat 7FYSSR
General Motors 5614070
Honda 98079-57846
Honda 98079-57855
Iskra FE85CPR
Iskra FE85PRS
Japauto 123801
Japauto 123908
Kawasaki 920701027
Kawasaki E92070-1027
Kawasaki E920701027
Breng onder 25HL
Breng onder 2HL
Magneti Marelli 061830085304
Magneti Marelli CW8LPR
Magneti Marelli F8LCR
Mitsubishi Lidstaten 851 219
Mitsubishi Lidstaten 851 234
Mitsubishi Lidstaten 851 414
Mitsubishi MS851219
Mitsubishi MS851234
Mitsubishi MS851414
Mitsubishi Z 2152 947
Mitsubishi Z2 152 947
Mitsubishi Z2152947
Mopar 4339487
Motorcraft AGR12C

 

 

OE AANTALLEN

 

ALFA ROMEO 6080032500
FIAT V45LSR
FIAT 4401552
FIAT 7554436
FIAT 7760381
FIAT 5984035
FIAT 7FYSR
FIAT 60800325
FIAT 5894585
FIAT 7571575
FIAT 7554434
FIAT 7651745
FIAT 7772515
FIAT 7FYSSR
FIAT 1L45JR
FORD 5 099 768
MITSUBISHI MS851414
MITSUBISHI MS851234
MITSUBISHI MS851554
PEUGEOT 5962.3W
PEUGEOT 5962.3T
RENAULT-VRACHTWAGENS 7700742094
RENAULT-VRACHTWAGENS 7701742094
RENAULT-VRACHTWAGENS 7700868864
SUBARU 22401AA210
VOLVO 271415-2
VOLVO 1367529
VOLVO 270747-9
VOLVO 3343929-0
VOLVO 1367015

 

DE ANALYSE VAN HET BOUGIEoverzicht NA GEBRUIK

 

Het oververhitten
De kant van de isolatierok was“ blach te vroeg witte“ gestalte gegeven elektrodenablatie. Omdat voorbarige ontstekingstiming, koel ongunstig systeem; ook het gebruiken van een low-grade benzine, mengselhelling; bougie in de verbrandingskamer en de waarde te lage van de bougiehitte; de torsie van de bougieinstallatie is niet slechter genoeg, het buitenverbindingslek.

Isolatiebreuk
Eind van de rok het barsten of breuk van de bougieisolatie. Het gebruik van low-grade benzine of oorzaken voorbarige ontstekingstiming.

Natte olie
Geschild rond geschroeft gezicht en luminal oppervlaktegedeelte de isolatie en de adhesie zijrokken van de elektrodenoppervlakte met zwarte natte glanzende olie. Zuigerveren hoofdzakelijk, cyclinder slijtage en scheur omdat ongepaste carbutetoraanpassing

 
Normale bedrijfsvoering
Het eind van de rok van de bougieisolatie was bruin, bruin of lichtgrijs, is de elektrodenerosie zeer klein, erop wijzend dat de bougies en de motor worden aangepast
 

Teveel cokes
De zijelektrode en de isolatie in bijlage aan een dikke laag van geel rokpoeder, zijn toe te schrijven aan het gebruik van leaded veroorzaakte brandstofadditieven

 
Hete verbranding
Smeltende elektrode, de centrumelektrode en de zijelektrode van het havengedeelte in een gesmolten staat. Omdat voorbarige ontstekingstiming, koel ongunstig systeem; ook het gebruiken van low-grade benzine, mengselhelling; bougie in de verbrandingskamer en de waarde te lage van de bougiehitte; de torsie van de bougieinstallatie is niet slechter genoeg, het buitenverbindingslek

Zwart gemaakt Toner
Het geschroefte staalgezicht en van de holteoppervlakte gedeelte van de isolatie zijrokken en de zwarte oppervlakte van de koolstofelektrode wordt behandeld door sedimenten, veroorzakend strenge bougieflameout. Hoofdzakelijk wegens het mengsel is te dikke, belemmerde luchtfilter, versperren ongepast gebruik; bovenmatig olieverbruik, ontstekingspauze; verlengde met lage snelheid en het gebruik van hoge hittewaarde van de bougie.

Loodverontreiniging
Het zij witte poeder van de isolatierok of geel, bruin, groen, en grafietkleur. Aangezien tetraethyl lood in benzine bij de lage verrichting van de motorlading van de rok de eindoppervlakte van de isolatie aanhing, wanneer de motorsnelheid, hoge snelheid, volledige ladingsverrichting, de temperatuur verder stijgt, steeg de bougieisolatie die op de oppervlakte van de geleidende loodverbinding toe te schrijven aan temperatuur wordt gevormd met de verhoging, uiteindelijk leidend om de bougie in brand te steken.

 

 
Flashover
Duidelijke sporen van de porseleinoppervlakte de axiaal de boog het branden fonkeling. Is toe te schrijven aan het verlengde de elektrode van de gebruiksbougie branden, is het hiaat de te grote, met hoog voltage slechte prestaties van het isolatiejasje, het verouderen; zijn de porseleinlijnen met hoog voltage en het hiaat te groot.
 
 
 
 
 
 
 

De opzettende torsie is te klein
Misvorming van het buitenwasmachine ontoereikende lek, dat in ontoereikende koelbougies resulteert. De bougie kon gemakkelijk tot het oververhitten en zelfs hoofdkussen smeltende elektrode, de uitbarsting van de porseleinrok leiden.

Corona
Op de isolatielaag van gele schaal. 2 zijn toe te schrijven aan lucht onder hoogspanning aan 30000 volts zijn geïoniseerde onzuiverheden in de lucht worden gevormd op de isolatie in bijlage

 
Externe schade
Elektrode en isolatie de rok streng misvormd beschadigd, is toe te schrijven aan het onjuiste model van de gebruiksbougie, en het effect dat door cilinder wordt veroorzaakt
 
 
 
 

 

 

 

Bougiedelen, Autobougie F6RTC met Koper/w16exr-u van de Gelijkedenso van de Platinaelektrode

 

 

 

 

 

 

Contactgegevens
Cixi wang’s Auto Parts Manufactory

Contactpersoon: barel chen

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)